הרצאות

גל מקיים הרצאות בארגונים וחברות ומסגרות חינוכיות.
ההרצאות מתאימות הן כהעשרה והן כבסיס לתהליך בארגון או בחברה, לשיפור הפרודוקטיביות האישית והתייעלות של חברי הארגון, מוסד, ורכישת שיטות בדוקות ומוכחות להעלאת התפוקה האישית והארגונית.

הרצאות על המדף:

@ הרגלים קטנים – ניצחונות גדולים

אנו נוטים להערכת חסר, באשר לתפקידם שם ההרגלים בחיים שלנו.
 במציאות, ההרגלים שלנו- הטובים, והפחות – הם שקובעים את איכות חיינו.  הזמן מהווה רק את המסגרת, אך החיים הם מה שבאמת קורה- כשאנחנו עסוקים בהרגל הבא שלנו, במודע או שלא במודע. 
 היום יום שלנו הוא פזל ההרגלים שהרכבנו לאורך חיינו. אך המציאות היא שרוב ההרגלים לא משרתים אותנו,
 ואת רובם "אספנו על הדרך" מבלי שהקדשנו לכך מחשבה.
הדרך לנווט את ספינת החיים שלנו עוברת דרך הכנסת הרגלים חדשים, במודע. 
 אך הרגלים חדשים- "זוללים" הרבה מהאנרגיה האישית שלנו.
בהרצאה זו, גל ממחיש ומלמד כיצד ניתן לעצב את חיינו מחדש, באמצעות העקרונות של ניהול אנרגיה אישית ולחוות ניצחונות אישיים, קטנים כגדולים וסיפוק אישי עצום.

@ לישון או למות – על התפקיד המכריע של השינה בהצלחה האישית והעסקית שלנו

מרבית האסונות הגדולים ביותר בהיסטוריה האנושית, התרחשו בשעות הלילה, וחשוב יותר: כמעט תמיד כתוצאה מגורם אנושי שהיה חסר בשעות שינה. בהרצאה זו ממחיש גל, כיצד המחסור ההולך וגדל בשעות שינה איכותיות, קובע את איכות חיינו ומשפיע על כל תחום בו אנו נוגעים. ההרצאה מתובלת במחקרים והוכחות מדעיות על כוחה וחשיבותה של השינה שלנו, ומה ניתן לעשות כבר היום בערב, כדי לקום אדם חדש, מחר בבוקר, שמספיק ושולט הרבה יותר טוב בחיים שלו.

@ ניהול אנרגיה אישית – כיצד לעבור מניהול זמן לניהול אנרגיה ולהספיק הרבה יותר 

בהרצאה זו מנפץ גל סופית, את המיתוס של ניהול הזמן (הזמן הוא רק מסגרת, אנחנו האחראים למלא אותו ), ועושה הכרות עם עולם ניהול האנרגיה האישית, על 4 המרכיבים שלו.
במהלך ההרצאה גל ממחיש כיצד אנחנו עושים כמעט כל טעות אפשרית, באופן בו אנו מתנהלים ביום יום, בדרך להספיק יותר ויותר, אך משיגים את ההפך הגמור, ובמחירים אישיים הולכים וגדלים. 
ההכרות עם תחומי האנרגיה האישית שלנו, מאפשרת לכל משתתף, כבר בסיום ההרצאה, לצאת עם כלים ליישום  על מנת להתחיל לנהל אנרגיה אישית, במטרה להרגיש מסופק יותר, להספיק יותר, ולהפסיק לעשות "טעויות אנרגיה" שעולות לנו ביוקר ומשפיעות לא רק עלינו אלא גם על הסביבה, המשפחה והעסק.

במידה והנכם מעוניינים להזמין הרצאה – צרו קשר באמצעות המייל או הטלפון 050-252-4446